Najnowsze wydarzenia w pracowni OKO22-01-2018 12:45 - DEMO z Błażejem Kurowski
 wacom tablet demo

WACOM CINTIQ 22HD LIVE DEMO
z Błażejem Kurowskim
SB 11:00-16:00 

tworzenie komiksu na żywo
wystawa oryginalnych plansz komiksowych
spotkanie z artystą

W pierwszy weekend lutego zapraszamy na niezwykłe wydarzenie. W sobotę, w godzinach otwarcia Warsztatu Artysty będzie można przyjrzeć się pracy rysownika na żywo.

Rysownik komiksowy, Błażej Kurowski, w ramach promocji swojego nowego projektu będzie kolorował powstający obecnie komiks "Jak będę duży, to zostanę Hadfieldem" na Waszych oczach. Autorem scenariusza komiksu jest Bartek Biedrzycki, znany fanom fantastyki autor i redaktor naczelny magazynu Fenix. 
W dniu Live Demo będzie można obserwować Błażeja przy cyfrowej już pracy na tablecie graficznym Cintiq 22HD. Będzie można także obejrzeć nie publikowane dotąd, oryginalne plansze komiksowe, porozmawiać z artystą i zapisać się na warsztaty rysunku na tabletach graficznych. 

Błażej Kurowski to rysownik komiksów z Łodzi, autor wielu publikacji komiksowych w periodykach (m.in. w magazynach “Fenix Antologia",”Kolektyw", "Profanum"), prasie (rysunki satyryczne, ilustracje i okładki) a także w wydawnictwach komiksowych (ostatnio albumy "Silence" i "Comics Cookbook" wyd. Centrala). Kiedy nie publikuje rysuje do internetu (tutki.me Tutki Webcomic) i zajmuje się street-artem (inspirowanym komiksem).

WSTĘP WOLNY

KIEDY?
03.02.2018
SB 11:00-16:00 

GDZIE?: Pracownia OKO // Warsztat Artysty // OFF Piotrkowska Center

INFO:
warsztatartysty.pl
 
CO SIĘ U NAS DZIEJE