Notice: Undefined index: US in /home/gplewka/ftp/oko/index.php on line 131
warsztaty - dla firm


TEAM BUILDING

 

 "Sztuki performatywne"

Jeśli zespół na co dzień zajmuje się obsługą klienta możemy polecić zajęcia oparte na poznawaniu działań z zakresu sztuk performatywnych oraz social art.
Zajęcia takie oprócz poszerzenia wiadomości o sztuce pogłębiają zdolności do angażowania innych w swoje działanie oraz umiejętności komunikacji. Podczas zajęć zespół pracuje ze scenografem tworząc maski i dekoracje do performance lub happeningu.
Wcześniej grupa ustala scenariusz i cele swojej sztuki. Samo wydarzenie może angażować publiczność i jest widowiskiem bardziej plastycznym niż teatralnym.


 
"Portrety"

Zespół pod okiem artysty malarza maluje wzajemnie swoje portrety. Powstają ciekawe prace,
które odzwierciedlają to jak postrzegamy ludzi, z którymi współpracujemy.
Wzajemne pozowanie stwarza okazje do rozmów, lepszego poznania siebie nawzajem i zwiększenia zaufania jakim obdarzamy członków swojego zespołu. Ukończone dzieła tworzą wystawę otwieraną wernisażem.Więcej informacji znajduje się w zakładce warsztaty dla dorosłych -
rysunek i malarstwo>>
 
"Biżuteria artystyczna"


Propozycja doskonała dla żeńskich zespołów. Warsztaty projektowania i tworzenia biżuterii artystycznej w wybranej technice prowadzone są przez doświadczonego instruktora. Zajęcia uczą cierpliwości, rozwijają kreatywność oraz stwarzają okazję do rozmów w miłej atmosferze. Zadanie komplikuje założenie, że projektujemy i tworzymy biżuterię nie dla siebie lecz koleżanki z zespołu, konieczna jest współpraca i komunikacja
oraz wyważenie oczekiwań względem możliwości.

 
Pełna oferta i aktualny grafik warsztatów biżuterii dostępny w zakładce - biżuteria artystyczna>>
       

 
 "Nic co ludzkie nie jest mi obce - rysunek aktu"

Zajęcia stawiające zespół w niecodziennej sytuacji i przed ogromnym wyzwaniem. Grupa boryka się z przedstawieniem rysunku postaci.
Rysunek ma być efektem wspólnej pracy i obserwacji z wielu punktów widzenia.
Zespół musi zdecydować czyje umiejętności przydadzą się najbardziej w danym punkcie obserwacyjnym, po czym wspólnie tworzy rysunkowy collage.


 
  Pełna oferta dostępna w zakładce warsztaty dla dorosłych -
rysunek i malarstwo>>


Dla dzieci:


Podczas firmowych pikników lub w czasie gdy dorośli są zajęci swoimi aktywnościami, Pracownia OKO może zorganizować czas najmłodszym uczestnikom wydarzenia.

Więcej informacji znajduje się w zakładce imprezy -artystyczne urodziny>>

 

Jeżeli są państwo zainteresowani ofertą, zachęcamy do kontaktu
pod numerem telefonu 790 607 786, lub pod adresem mailowym pracownia@oko.edu.pl

 

 

CO SIĘ U NAS DZIEJE