Notice: Undefined index: US in /home/gplewka/ftp/oko/index.php on line 131
warsztaty - więcej

Warszataty dla dorosłych


PRZEGLĄD PORTFOLIO 

 
Zbudowanie dobrego portfolio to podstawa jeśli chcemy dzielić się naszą twórczością z innymi. O teczkę poproszą nas na egzaminach wstępnych na uczelnie wyższe lub jeśli chcemy dostać się do galerii. Jeśli chcemy sprzedawać nasze prace portfolio jest niezbędne. Ale także aby po prostu pokazać przekrój naszych umiejętności i dotychczasowej pracy innym.

Forma i wielkość portfolio zależy od prac, które wykonujemy ale także od indywidualnej kreatywności. Ale nie to jest najważniejsze - najważniejsza jest zawartość.

U nas możecie porozmawiać na temat swojego portfolio i dostać szczegółowe rady jak je skompletować. Zapraszamy przyszłych studentów na korekty prac przygotowywanych do teczek. Pomożemy również przygotować się do rozmowy, która zwykle towarzyszy przeglądom teczek - bo wbrew pozorom artysta musi umieć mówić o swoich dziełach.


WARSZTATY NIECYKLICZNE

Pracownia OKO organizuje także wiele spotkań i warsztatów niecyklicznych. Aby na bieżąco otrzymywać informacje o aktualnych warsztatach wystarczy zapisać się do newslettera lub polubić nas na Facebooku. Można także śledzić dział Co się u nas dzieje na naszej stronie.


W planach mamy:


WARSZTATY SPERSONALIZOWANE

Możemy ponadto zorganizować dodatkowe warsztaty dla grupy od 5 osób. Jeśli jesteście grupą osób, która potrzebuje nabyć jakieś umiejętności, chcecie kreatywnie spędzić swój wolny czas lub np. zorganizować nietypowy babski wieczór zapraszamy.


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zapraszamy również na korekty i zajęcia indywidualne.


CO SIĘ U NAS DZIEJE