Notice: Undefined index: US in /home/gplewka/ftp/oko/index.php on line 131
o nas - opinie klientów


OPINIE KLIENTÓW


  "Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie zajęć dla dzieci z półkolonii letnich organizowanych przez Poleski Ośrodek Sztuki w lipcu 2013r. Dzieci  były bardzo zadowolone z wizyty w Pracowni OKO. Warsztaty plastyczne z  wykorzystaniem ciekawych materiałów i surowców okazały się interesujące, dobrze przygotowane i dostosowane do wieku uczestników. Wprowadzenie teoretyczne obejmujące: zagadnienia technik graficznych (na przykładach zdjęć), wyjaśnienie pojęć stempla, wzoru i  faktury dostarczyło dzieciom wiedzy a  część praktyczna tj. tworzenie  stempli i  drukowanie, była udaną zabawą. Całe spotkanie upłynęło w przyjaznej atmosferze."

Z podziękowaniami,
Katarzyna Wawrzak - kierownik półkolonii, Katarzyna Gajda - Warchoł - kierownik Filii Karolew oraz wychowawcy i dzieci uczestniczące w półkoloniach letnich 2013 w Poleskim Ośrodku Sztuki. "Impreza się bardzo podobała i spełniła nasze wysokie wymagania. Nasi pracownicy docenili duże zaangażowanie  prowadzących,dostosowanie zajęć do zróżnicowanego wieku dzieci oraz bardzo pozytywną atmosferę. Zainteresowanie i uwaga najmłodszych były ciągle utrzymywane. Do tego bardzo chwalono przepyszny poczęstunek składający się ze zdrowego jedzenia."                                                                            

~Iwona Marciniak

 
 
 "Warsztaty zorganizowane przez Pracownię OKO w naszej szkole SP 7 w Łodzi dla dzieci z klasy I a były niezapomnianym wydarzeniem. Przez trzy godziny uczniowie byli oczarowani działaniem twórczym, któremu całkowicie się oddali."


Serdecznie dziękuję w imieniu własnym i mojej klasy,
Joanna Derejska                               

 

 "Pracownia OKO organizowała przyjęcie urodzinowe dla mojej córki i grupy jej przyjaciół. Impreza obejmowała warsztaty artystyczne oraz projekcję filmu. Wszyscy mali uczestnicy doskonale się bawili, a ich rodzice byli pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i merytorycznej biegłości organizatorów. Panie moderatorki dołożyły wszelkich starań, by dzieci czuły się komfortowo i by mogły w pełni nacieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Zdecydowanie polecam Pracownię OKO wszystkim rodzicom, którzy pragną zorganizować swojemu dziecku niezapomniane i naprawdę unikatowe przyjęcie"

~Magdalena Wojdak - Piątkowska 
CO SIĘ U NAS DZIEJE