Loading...
Pasjonaci sztuki wizualnej

Twoje studio artystyczne

oko.edu.pl to kreatywna przestrzeń zlokalizowana w centrum Krakowa. Jest to miejsce, w którym możesz spotkać się i spędzić czas z innymi ludźmi, którzy podzielają Twoją pasję do sztuki i projektowania.

Znajdują się tu pracownie rysunku, malarstwa, sztuki cyfrowej i gliny. Można tu również tworzyć własną ceramikę i prace w szkle. W pracowni znajduje się również kawiarnia, w której można podziwiać swoje dzieła, poznać nowych przyjaciół i skosztować dobrej kawy i ciastek. Jeśli interesuje Cię nauka praktyczna, możesz zgłosić się do pracy w programie edukacyjnym studia artystycznego.

oko.edu.pl to miejsce dla ludzi, którzy lubią pracować rękami i dla tych, którzy chcą odkryć swoją kreatywną stronę, odkryć swoją naturalną i artystyczną stronę lub po prostu nawiązać nowe znajomości.

Czego można się spodziewać w pracowni plastycznej

Cieszymy się, że możemy powitać Cię w pracowni plastycznej. Wszyscy chcą, abyś czuł się komfortowo i był mile widziany w naszej społeczności. Spotkasz tu ludzi z różnych środowisk i o różnych zainteresowaniach, którzy poświęcają się pracy ręcznej. Dowiesz się o rzeczach, które mają największe znaczenie dla naszej społeczności i członków pracowni, a także będziesz mieć w nich swój udział.

Pracownia artystyczna to miejsce dla osób, które chcą poznać i dzielić pasję innych ludzi do sztuki, projektowania i działań praktycznych. Zapewnia otwarte, integracyjne i wolne od uprzedzeń środowisko dla osób w każdym wieku i z różnych środowisk.

Zespół oko.edu.pl

Zespół składa się głównie z młodych, pełnych entuzjazmu ludzi z ogromną pasją do nauczania, uczenia się i tworzenia. Bycie razem z nimi to wspaniała okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty, podzielić się wiedzą i odkryć swoją wewnętrzną pasję do sztuki.

Zespół składa się z nauczycieli, studentów, entuzjastów sztuki, grafików, artystów i wielu innych. Mają oni różną wiedzę i doświadczenie w różnych dziedzinach.

Każdy członek zespołu ma wielką pasję do dzielenia się wiedzą z innymi. Chętnie pomogą i poprowadzą Cię przez cały czas trwania programu i są gotowi zaoferować wsparcie i porady, gdy tylko o nie poprosisz.

studio artystyczne

Oferowane programy i usługi

Oferowany jest szeroki wachlarz programów, warsztatów i usług dla wszystkich, którzy szukają miejsca, gdzie mogą się uczyć, tworzyć, nawiązywać kontakty i spotykać ludzi o podobnej pasji do sztuki.

Oferowane są też kursy dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o rzemiośle stolarskim, nauczyć się podstaw malarstwa, rysunku i fotografii, a także dla tych, którzy nie znają żadnej z tych dziedzin sztuki.

Pracownia oferuje też kursy dla osób zainteresowanych poznaniem historii sztuki i technik artystycznych. Jeśli chodzi o warsztaty i kursy, oferowane są dla wszystkich grup wiekowych, od dzieci po seniorów.

Różnica między typowym studiem artystycznym a oko.edu.pl

W większości krakowskich pracowni artystycznych możesz zapisać się do programu i liczyć na pomoc właściciela pracowni, który będzie Twoim nauczycielem, trenerem i przewodnikiem przez cały czas trwania programu.

Zespół składa się z profesjonalnych nauczycieli i asystentów, którzy będą Ci towarzyszyć przez cały czas trwania programu i pomogą Ci poszerzyć horyzonty twórcze. Możesz zadawać im pytania, omawiać swój proces twórczy oraz otrzymywać informacje zwrotne i porady dotyczące swojej pracy.

Wierzą oni, że aby stworzyć coś naprawdę oryginalnego, trzeba zrobić coś więcej niż tylko użyć rąk. Trzeba zgłębić swój umysł, określić swoje myśli i przelać pomysły na papier lub płótno.

Doświadczenie studyjne jest zupełnie inne pod każdym innym względem. Nie chodzi tylko o tworzenie sztuki. Chodzi o doświadczenie sztuki. Wierzymy, że sztuka jest doświadczeniem. Dlatego tworzone jest tutaj środowisko, w którym można cieszyć się tym procesem, odkrywać swoją artystyczną i twórczą stronę oraz poznawać ludzi z taką samą pasją do sztuki.

Kilka słów o założycielach

Kochają to, co robią, kochają ludzi, z którymi pracują, i wierzą, że razem można coś zmienić.

Założyciele to dwójka przyjaciół, którzy postanowili stworzyć studio artystyczne w Krakowie. Są młodzi, pasjonują się sztuką i mają ogromną pasję do nauczania. Uważają, że sztuka nie jest biznesem i nie powinna być tak traktowana. Powinna być twórczym doświadczeniem, sposobem na połączenie się ze swoim wnętrzem i sposobem na poznanie innych ludzi z taką samą pasją do sztuki.

Zakończenie

Kiedy kończysz program w studiu, stajesz się częścią oko.edu.pl. Stajesz się częścią rodziny i zespołu artystów, zyskujesz nowych przyjaciół i nową sieć twórczych ludzi. Dołączany jesteś do ich zespołu i będą Cię wspierać w Twojej twórczej podróży. Nie jesteś tylko studentem tej pracowni, jesteś członkiem rodziny oko.edu.pl.

Zawsze będziesz miał miejsce w ich sercach i zawsze będą przy Tobie, kiedy tylko będziesz ich potrzebował.